Již brzy Vám zašleme náš první obchodní Newsletter!

Zdravím vás, vážení obchodní přátelé!

Již brzy Vám rozešleme první ANEC Newsletter. Schází se mi opravdu hodně nabídek i poptávek, a tak mi tato forma přijde efektivní.

Ostatně, efektivita je v našem pracovním slovníku časté téma. Jak jste na tom s touto dovedností Vy? Jak Vám jde time-management a plánování? Umíte delegovat?

Přiznám se, že ještě před rokem jsem s časem, plány a úkoly dost bojovala. Odkládání nepříjemných povinností, tak o tom raději nemluvím… Ale od té doby, co jsem se v červnu 2021 stala matkou, stala jsem se i – řečeno dosti sebestředně – dokonalou manažerkou. Přišlo to samo. Přirozeně.

Pokud jsem chtěla žít – tzn. zvládat novorozeně, domácnost, sebe samu i práci (jo, i práci, neboť jsem ten typ ženy, která prostě na mateřskou nepůjde), musela jsem svůj denní rytmus úplně překopat. Naplánovat. Zefektivnit.

Teď skutečně zvládám víc věcí než kdy dřív. Netrávím čas zbytečnostmi, naučila jsem se soustředit, některé činnosti jsem delegovala nebo úplně vyškrtla ze života. Musela jsem se tak rozloučit i s některým projekty, ale to bylo z praktického hlediska jen dobře. Zůstalo jen to, co má opravdu význam.

Takže se dá říct, že dcera mi pomohla k lepším výkonům. Kdo říkal, že mateřství a práce se vylučují? V mém případě je to dokonalá synergie.

Na tomto osobním příkladu jsem jen chtěla ukázat, že stereotypy, kterým většinová společnost ráda podléhá, nemusí být univerzálně platné. Když jste člověk, který žije svou prací, když vás baví kontakt s lidmi, když znáte své PROČ – tak zvládnete jakékoli JAK.

A teď už k meritu věci: Již brzy Vám rozešleme přehled aktuálních obchodů, se kterými Vám mohu pomoci.

Pokud vás něco z výše uvedeného zaujme, kontaktujte mě. Odměním se i za tip, který povede k úspěšnému obchodu. A pokud myslíte, že bych vám mohla v něčem pomoci, můžete kdykoli napsat nebo zavolat. Udělám, co bude v mých silách.

Přeji vám úspěšné dny!

Andrea Novotná
podnikatelka, zakladatelka AN Efficient Consulting

420 737 148 550
andrea.novotna@an-ec.cz
www.an-ec.cz